Afloat

Afloat Mac için

Masaüstüne yüzen pencere seçenekleri ekleyin

OS X'de mevcut olan pencere yönetim uygulamalarının eksikliği konusunda çaresiz kalırsanız, Afloat aradığınız şey olabilir - en azından yine de Kakao uygulamaları için. Afloat, pencerelerinizin diğerlerinin üstünde ayakta kalmasını sağlar... Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Pencere menüsünden kolay erişim
  • Şeffaflığı değiştirmek kolay
  • Belirli bir Windows'da göz tutmak için kullanışlıdır

DEZAVANTAJLAR

  • Bağış ağzı ekranı bazen açılır

Çok iyi
8

OS X'de mevcut olan pencere yönetim uygulamalarının eksikliği konusunda çaresiz kalırsanız, Afloat aradığınız şey olabilir - en azından yine de Kakao uygulamaları için.

Afloat, pencerelerinizin diğerlerinin üstünde ayakta kalmasını sağlar veya onlara saydamlık eklemenizi sağlar. Kullanmayanlar için pencereleri yönetmek ya da sadece Spaces'ı sevmemek için harika bir alternatif. Saydamlık düzeyini pencereleri bir bindirmeye dönüştürmek için her şeyi yapabilirsiniz. Pencereleri, yalnızca köşeleri değil, kenarlarını sürükleyerek yeniden boyutlandırabilirsiniz.

Tüm işlemleri kontrol etmek için kısayol tuşlarını kullanabilirsiniz, ancak çoğu kullanıcı fareyi kullanmayı daha kolay bulacaktır. Afloat'a erişmek için, kullanmakta olduğunuz pencerenin 'Pencere' seçeneğine gidin ve istediğiniz seçeneği seçin - 'Saydamlığı Koru', 'Kaplamaları Normal'e Geri Döndür' ve 'Pencerenin Dosyasını Bulucuda Göster' gibi. İlk başta, özellikle birden fazla pencereniz açıksa, alışmak zor olabilir. Bir kaçını biraz saydam hale getirmek tam olarak çok yararlı değildir.

Bununla birlikte, sadece belirli bir pencerede bir göz tutmak istiyorsanız - örneğin bir video oynatıcı gibi - o zaman video ekranı üstte yüzen tutmak için ideal bir araçtır. Aynı şey çalışırken çalışırken saklamak istemediğiniz anlık ileti istemcileri için de geçerlidir.

Afloat, OS X'e bir çok yeni pencere yönetim özelliği ekleyerek, windows tarafından teslim edilen kullanıcıların takdir etmesini ister.

Afloat paketinin bu yeni versiyonu Snow Leopard ile uyumludur.

Değişiklikler

  • Afloat paketinin bu yeni versiyonu Snow Leopard ile uyumludur.

mac için Kişiselleştirme en fazla indirilenler

Afloat hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Sponsorlu×